Gdyńskie Orły ASG

Opis forum


  • Index
  •  » Plany
  •  » Propozycje tematów strzelanek.

#1 2011-02-20 18:32:54

Pryku

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 134

Propozycje tematów strzelanek.

W tym wątku proszę o umieszczanie postów, w których będzie zawarta TYLKO propozycja nazwy tematów, oraz dokładny opis jak by to miało przebiegać.
ZAKAZ KOMENTARZY DOTYCZĄCYCH PROPOZYCJI.
Oczywiście można umieścić więcej niż 1 propozycję.
Później będą tworzone sondy i będziemy tam wybierać tematykę na następną strzelankę, sondy będą umieszczane odpowiednio wcześniej, po ustaleniu terminu.
Tą sprawą chcę sie zająć osobiście, czyli wszystkimi sondami itd.

To ja może zacznę, mam 2 propozycje:
1) Przejdź z pkt A do B
Wariant a)
Dzielimy sie po równo, ustalamy miejsce startu 1 drużyny i miejsce docelowe, druga drużyna w między czasie szykuje zasadzkę, pierwsza drużyna oczywiście nie wie gdzie to jest. Trasa jaką pójdzie drużyna jest ustalana przez dowódcę drużyny, który zostanie wcześniej wybrany, ale ma być we w miarę prostej lini żeby nie było sytuacji, że drużyna pójdzie na około, np. lasu, zależy gdzie będzie rozgrywana gra. W tym wariancie nie ma odradzania.
Wariant b)
Wszystko tak jak w poprzedniej propozycji, ale dodatkowo przeniesienie np. flagi czy innego przedmiotu z powrotem do miejsca startu, tutaj zasadzka może być w drodze powrotnej.
Wariant c)
Podobny do a), ale dzielimy sie mniej więcej na 2/3, większa część to drużyna "podróżująca", która nie może sie odradzać, a mniejsza część ma kilka żyć, reszta tak samo, można to również pomieszać z wariantem b).
Wariant d)
c) ale zamiast kilku żyć gracze, którzy mają zablokować dojście będą sie odradzać w wybranym miejscu.

BONUS
Dodatkowo dla strzelców wyborowych/snajperów.
1) Oddział wyrusza, po pewnym czasie wyrusza niewielka grupka strzelców wyborowych max 3 osoby i wspiera oddział.
2) Oddział wsparcia, w którego skład wchodzić będą strzelcy wyborowi max 3 osoby, dostanie wezwanie przez krótkofalówkę, bądź telefon. Nie będą mieli żadnych wskazówek co do miejsca, w którym znajduje sie oddział, będzie startował z zupełnie innego miejsca. Będą musieli dostać dokładne wskazówki co do położenia oddziału i będą go musieli wspierać. Tutaj będzie ustalona dokładna trasa i miejsce na zasadzkę będzie wybrane w miejscu gdzie będzie można prowadzić skuteczną obronę.

2) Uratuj zakładnika
2 drużyny o tej samej liczebności, mają uratować wybranego gracza, ten będzie strzeżony przez drugą drużynę. Oprócz tego muszą z nim dotrzeć do miejsca ewakuacji, które będzie wcześniej ustalone, gdy dotrze tam zakładnik gra będzie uznana za wygraną drużyny ratowniczej, jeśli zakładnik zostanie złapany/zabity oczywiście będzie to przegrana tej drużyny. Zakładnik będzie mógł mieć broń, ale musi mu ją przynieść drużyna ratownicza, później może również strzelać. Dodatkowo można ustalić czas na wykonanie misji.

Ostatnio edytowany przez Achmed (2011-02-20 19:24:39)


"Wygramy tutaj albo przegramy wszedzie. Jezeli wygramy tutaj, polepszymy swoje szanse na wygranie wszedzie"
Gen MacArthur, Wojna Koreańska

http://transgame.pl/grant.php?u=15419&c=env5n9

Offline

 

#2 2011-02-20 18:48:39

 worior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 7
WWW

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Moja propozycja gry to strzelanka w stylu rabunek , dzielimy się na dwie drużyny , każda drużyna ma swoją bazę jedna z drużyn ma worek z pieniędzmi lub jakiś worek  którego musi pilnować , podczas kiedy druga drużyna ma za zadanie odebrać worek i przenieść do swojej bazy .
Proszę o wyrażanie swojego zdania na temat takiego trybu gry.


Moja kolejna propozycja to deathmatch
1)każdy na każdego jeden punkt odrodzenia
2)drużynowy kilka drużyn ,każda na każdą i punk odrodzenia dla każdej drużyny,

Ostatnio edytowany przez worior (2011-02-20 18:57:24)

Offline

 

#3 2011-02-20 19:16:14

 metalwarrior97

Starszy Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 52

Re: Propozycje tematów strzelanek.

worior, myśle że jeden punkt odrodzenia byłby ciut do dupy


moje pomysły :

a)dzielimy się na trzy drużyny, po czym oddalamy się od siebie (oczywiście rozgrywka wszyscy na wszystkich)

zakładamy bazy w których będzie X osób by jej w kryzysowych przypadkach bronić a dwie pójdą na zwiady, gdzie są pozostali wrogowie,jeżeli zauważą kryjówkę wroga wracają i organizują szturm na bazę, lub delikatnie ściągają ich za pomocą snajpera (jeżeli będzie w składzie)


b) obrona konwoju/ważnego sprzętu itp

dzielimy się na dwie drużyny

jedna będzie zasadzała się na drugą kiedy oni będą przenosić jakiś sprzęt/flagę itp. przez wyznaczoną drogę.

drugi pomysł okazał się mniej oryginalny...
achmed mnie uprzedził


I,m a swallow...

Offline

 

#4 2011-02-20 20:34:42

 StasiuX

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 133

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Ja proponuję coś podobnego do BF, gdzie jak się zdobędzie flagę to są i punkty i nowy resp.


"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
Napoleon Bonaparte

Offline

 

#5 2011-03-04 22:33:43

 Pan Prezes

Administrator

3127148
Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 66

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Na pewno będą scenariusze:

-desantowo-szturmowe,
-konwojowe,
-ochrona VIP-a,
-odbicie VIP-a/zakładników,
-zasadzki,
-dzielimy się na dwa zespoły i gramy ze sobą "mecz", który zespół więcej "zabije" lub przejmie wroga jako zakładnika wygrywa,
-każdy na każdego,
-terroryści kontra grupy operacyjne szybkiego reagowania,
-i wiele wiele innych, oczywiście wasze propozycje też są dobre.

Dziękuje i pozdrawiam!
Dowódca MD ASG Gdynia-"Gdyńskie Orły"
płk.Adam Labuhn

Offline

 

#6 2011-03-05 17:55:49

 metalwarrior97

Starszy Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 52

Re: Propozycje tematów strzelanek.

przypominam o scenariuszu S.T.A.L.K.E.R.


I,m a swallow...

Offline

 

#7 2011-03-05 18:32:15

Pryku

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 134

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Opisz go dokładnie wtedy go wrzucę do sondy.


"Wygramy tutaj albo przegramy wszedzie. Jezeli wygramy tutaj, polepszymy swoje szanse na wygranie wszedzie"
Gen MacArthur, Wojna Koreańska

http://transgame.pl/grant.php?u=15419&c=env5n9

Offline

 

#8 2011-03-05 23:31:59

XwK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 19

Re: Propozycje tematów strzelanek.

To może ja tak coś z grubej rury:

SCENO:

,,Helikopter w ogniu”

Rok 1993.Operacja w Mogadiszu.

Wojska amerykańskie- składające się z 3.batalionu Rangersów, mają za zadanie rozbicie i zlikwidowanie somalijskiego klanu Habr Gedir pod przywództwem Mohameda Farraha Aidida, który był odpowiedzialny za przechwytywanie dostaw żywności dla głodującej Somalii i masakrę, jakiej dokonano na żołnierzach pakistańskich działających z ramienia ONZ.

Sceno I

Oddział Rangersów wkracza do stolicy Somali w celu pojmania dwóch doradców Mohammeda.( doradcy oznakowani).miejsce pobytu doradców oznakowane na mapce. Należy wyeliminować wszelki opór stawiany podczas akcji, wszelkie ataki maja zostać odparte i zlikwidowane. Nie wolno brać jeńców. Doradcy muszą pozostać przy życiu.

Zasada żyć- Rangersi-2 życia Somalijczycy- 2 życie

Sceno II

Podczas próby przechwycenia doradców Aidida na ziemie spadł jeden z Black Hawk-ów. Dowodzący akcją postanawia wysłać oddziały Rangersów w celu odbicia i uratowania załogi helikoptera. W miejscu wypadku zaczynają się gromadzić bojówki Somalijskich partyzantów, aby zabić lub wziąć do niewoli pilotów US Army. Miejsce rozbicia zaznaczone na mapce. Ilość załogi-4(ta ilość zależna od ilości uczestników) (oznaczonych i uzbrojonych). Należy dotrzeć do poszkodowanych i bezpiecznie przetransportować ich na lądowisko skąd zostaną zabrani przez śmigłowiec ratunkowy.

Zasada żyć- Rangersi- 2 życia Somalijczycy-2 życia

Sceno III

Zadaniem sił amerykańskich jest bezpiecznie wydostać się z Mogadiszu. Należy przejść z punk tu A(start) do punktu B ( lądowisko). Aby zadanie zostało wykonane przynajmniej 5 Rangersów musi dotrzeć cało do lądowiska.

Zasad żyć- Rangersi -1 życie Somalijczycy- 1 życie

Więc jak?


http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean10/pc/Wyborowy_PL.png

Offline

 

#9 2011-03-06 13:13:51

 StasiuX

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 133

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Szczerze nie chce mi się tego czytać, ale myślę, że to jest pomieszanie kilku rodzajów scenariuszy, więc fajnie się zapowiada.


"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
Napoleon Bonaparte

Offline

 

#10 2011-03-06 13:19:04

Pryku

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 134

Re: Propozycje tematów strzelanek.

W skrócie 1-porwij 2 doradców, 2-pomóż oddziałowi, 3-z A do B.


"Wygramy tutaj albo przegramy wszedzie. Jezeli wygramy tutaj, polepszymy swoje szanse na wygranie wszedzie"
Gen MacArthur, Wojna Koreańska

http://transgame.pl/grant.php?u=15419&c=env5n9

Offline

 

#11 2011-03-06 16:53:19

 metalwarrior97

Starszy Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 52

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Pryku napisał:

Opisz go dokładnie wtedy go wrzucę do sondy.

w "planach" jest o larpie S.T.A.L.K.E.R.


I,m a swallow...

Offline

 

#12 2011-03-06 17:09:47

Pryku

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 134

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Nie ma go tutaj, więc nikt go nie chce to po co mam wrzucać.


"Wygramy tutaj albo przegramy wszedzie. Jezeli wygramy tutaj, polepszymy swoje szanse na wygranie wszedzie"
Gen MacArthur, Wojna Koreańska

http://transgame.pl/grant.php?u=15419&c=env5n9

Offline

 

#13 2011-03-06 19:34:38

 StasiuX

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 133

Re: Propozycje tematów strzelanek.

No właściwie po co to tutaj wrzucać, jak walki z mutantami będziemy mieli na każdym treningu, a będzie go zapewne prowadzić sam Oskar, który jak każdy wie jest największym ekspertem w tej dziedzinie ( wszystkie informacje ciągnie z gier, a one nie mogą się mylić )


"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
Napoleon Bonaparte

Offline

 

#14 2011-03-06 20:16:32

 metalwarrior97

Starszy Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 52

Re: Propozycje tematów strzelanek.

nie mam zamiaru organizować strzelanki z mutantami, tylko z warstwą fabularną -.-'

tłumaczyć wam coś to jak z głupim prze ścianę się macać 0.o


I,m a swallow...

Offline

 

#15 2011-03-07 19:24:59

 StasiuX

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 133

Re: Propozycje tematów strzelanek.

Wytłumacz mi różnicę, bo nie rozumiem?


"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
Napoleon Bonaparte

Offline

 
  • Index
  •  » Plany
  •  » Propozycje tematów strzelanek.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbuldog amerykański hodowla